Benefity pre Vašich zamestnancov

Benefity pre Vašich zamestnancovDňa: 1.05.2020
Benefity pre Vašich zamestnancov

Benefity pre zamestnancov v čase počas a po korona kríze sú iné, ako tie, na aké sme boli doteraz zvyknutí. Medzi jeden z benefitov sme doteraz zaraďovali aj home office, tento sa ale v dňoch pandémie stal takmer nutnosťou pre zachovanie fungovania firemnej práce, ak to povaha práce dovoľovala. Ale časom začína firmám chýbať osobný kontakt, pracovná porada s kolegami, či spoločné riešenie firemných výziev na spoločných poradách. Klesajúcou výkonnosťou firiem sa bude musieť zaoberať väčšina zamestnávateľov, tak, aby zvýšila motiváciu pracovníkov ich lojalitu a spokojnosť v práci. Firmy sa držia toho, že zamestnanci, ktorí sú s firemnými benefitmi spokojní, sú tí, ktorí majú najmenšiu tendenciu odísť a naopak, sú tí, ktorí odovzdávajú firme viac. Kým mzda sa v čase po kríze vyvíja pomalšie, portfólio benefitov vedia zamestnávatelia meniť priebežne a reagovať tak na aktuálne potreby zamestnancov.

Medzi nové cenné benefity pre zamestnancov určite začína patriť zabezpečenie bezpečnej dopravy do zamestnania. Či už je to firemné auto na súkromné účely, parkovacie miesto pre bicykle alebo parkovacie miesto pre súkromné vozidlo.

Parkovanie vozidiel Vám vieme zabezpečiť a cenu služby nastaviť tak, aby to bolo pre Vašu spoločnosť prijateľné z pohľadu reštartu ekonomiky vašej spoločnosti a aby ste mohli benefit parkovania ponúknuť zamestnancom už teraz.

Či už je to jedno vozidlo, alebo je to vozidiel aj 50 neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám pomôže vyriešiť problém zaparkovať.

Info : sales@propark.sk alebo tel : +421903 255 023